Archiv pro rubriku: Školní akce

Akce pořádané školou.

Informace o prospěchu 2. stupeň – 25.4.2019

16:00 -16:20 třídní schůzky – TU vás seznámí s prospěchem vašich žáků a s organizačními informacemi

Od 16:20 – individuální konzultace- máte možnost projednat prospěch vašich dětí s vyučujícími jednotlivých předmětů (max. 5 minut. Pokud bude nutná delší konzultace, domluvíte si jiný termín, aby ostatní rodiče nemuseli příliš dlouho čekat.)

Krásenský zvoneček – 28. ročník

Ve dnech 4. – 5. dubna 2019 se uskutečnila soutěž v přednesu žáků základních a středních
škol Krásenský zvoneček. Naše barvy hájily děti 1. i 2. stupně a nutno říci, že velmi dobře.
Za první kategorii vystoupily Lilli Jasoňková, Anna Diatilo a Viola Stančíková. Anička obsadila 2. a 1. místo patřilo Violce. Celkově děvčata získala pro naši školu 3. místo.
Ve druhé kategorii se předvedla Nelly Geryková (6. místo), Tereza Trávníčková ( 5. pořadí) a Bára Vykopalová ( taktéž 5. místo). V celkovém pořadí škol i tato kategorie obsadila 3. příčku. Třetí kategorie nám udělala velkou radost, Hynek Mikuš (9.A) vybojoval 2. místo, Adriána Marie Sušinková (9.B) a Marek Latta (7.B) přidali také své body a výsledkem byla ,,Krásenská zvonička“ za 1. místo v celkovém pořadí škol. Po dvou letech se tak opět tato putovní cena dostane na čestné místo v naší škole.

Děkujeme všem našim recitátorům za jejich skvělé výkony.

Pokračování textu Krásenský zvoneček – 28. ročník

Okresní kolo v OVOV

Ve čtvrtek 11. března se na ZŠ Křižná ve Valašském Meziříčí uskutečnilo okresní kolo v Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů. Již tradičně se této akce účastní mistryně světa a medailistka z olympijských her Šárka Kašpárková, která je patronkou této akce. Vzhledem k nepříznivému počasí se část pětiboje musela přesunout do tělocvičny. Soutěžilo se v přeskoku přes švihadlo, hodu medicinbalem, trojskoku, klicích a volitelné disciplíně 1000m/driblinku.

Naše škola vyslala do boje 8 členné družstvo tvořené čtyřmi chlapci a dívkami a 16 jednotlivců. V konkurenci osmi škol jsme obsadili 3. místo v družstvech s bodovým ziskem 21 834 b, což naší škole s velkou pravděpodobností zaručuje postup do kola krajského. Mezi jednotlivci na stupínek nejvyšší ve svých kategorií vystoupali: Damián Hradil, Terka a Šárka Lieblovi a Terka Petrošová. Postup do krajského kola si také zajistila Nela Kovářová, která obsadila druhé místo a Míša Pavelková.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme mnoho úspěchů 29. května v Otrokovicích.