Archiv pro rubriku: Do tisku

Šafařka na cestě kolem světa

Dne 27. března 2019 se ve školní družině Základní školy Šafaříkova uskutečnilo projektové odpoledne s názvem „S drumbeny kolem světa“. Tento interaktivní workshop nám přijel představit  pan Zdeněk Roller – sám autor drumbenu.  Na vlnách hudby  nás tak  imaginárně provázel  různými krajinami  téměř celého světa. Přivezl  s sebou desítky jednoduchých  rytmických nástrojů, které nám  nejen předvedl, ale  také nás učil na ně hrát.  

Pokračování textu Šafařka na cestě kolem světa

Šafařka vyhrála 1. florbalovou ligu

Regionální liga starších žáků ve florbalu o pohár Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko“ a zároveň IV. ročník „Memoriálu Jardy Kudlíka“ vrcholila v pondělí 18. března čtvrtým turnajem. ZŠ Šafaříkova v sezóně odehrála celkem 14 utkání, ze kterých vzešla dvanáctkrát jako vítěz a vysloužila si tak celkové vítězství v soutěži.

Pokračování textu Šafařka vyhrála 1. florbalovou ligu

O poklad strýca Juráša – výsledky okresního kola

Do literární soutěže O poklad strýca Juráša přispělo v našem okrese na 300 dětí. Přes městská kola ti nejlepší poměřovali své práce v okresním kole. Ve čtvrtek 21. března v Městské knihovně ve Valašském Meziříčí byly vyhlášeny výsledky a oceněni autoři. Děti soutěžily ve čtyřech věkových kategoriích a v každé byly zvlášť hodnoceny příspěvky prozaické, básnické a komiksy. Téma znělo Já a můj hrdina.

Pokračování textu O poklad strýca Juráša – výsledky okresního kola