Okrsková kola ve volejbalu

Ve čtvrtek 12.5. se konalo okrskové kolo ve volejbalu chlapců. Naši chlapci se v klání pod vysokou sítí umístili na druhém místě. V pondělí 16.5. se stejné soutěže účastnila děvčata. Naše škola vyslala do sportovního soutěžení tentokráte dva týmy. Starší děvčata (8+9 roč.) se stejně jako mladší (7. roč.) probojovala do finále. V krásném bojovném zápase si prvenství zasloužily mladší dívky, tvořené výhradně z „profesionálních“ volejbalistek.

Mgr. Ondřej Fojtík

3.C slavila Den matek

Den Matek je mezinárodní svátek, který se slaví po celém světě. Stát se a být matkou, je bezesporu ta nejkrásnější, ale také složitá záležitost. Maminky nečekají za svou něhu, lásku, trpělivost, starostlivost žádné poděkování, uznání ani pochvalu, a proto když se jim jí dostane, vhání jim to slzy do očí.

Více …

Šafařka se zapojila do zdolávání VKV vrcholů

V pátek 6. května se skupina 32 dětí z druhého stupně naší školy za doprovodu pana ředitele a třech cyklistických nadšenců pánů učitelů Fojtíka a Navrátila a volnočasového pedagoga Jirky Vološína vydala na první vyjížďku za zdoláváním vrcholů, které jsou součástí projektu VKV JUNIOR. Naše první „cyklistické kroky“  zavítaly  na poutní místo Stračka (361 m.n.m) a Jurkovičovu rozhlednu (480 m.n.m).

Informace pro účastníky vyjížděk: 

Bližší informace k zaregistrování (zřízení profilu) a postup, jak nahrát fotografie naleznete na: 

Souhlas se zpracováním osobních údajů – zveřejnění jména, příjmení a fotografií (potřebujete k registraci) – TENTO FORMULÁŘ SI MŮŽETE VYZVEDNOUT V KABINETU TV 

Mgr. Ondřej Fojtík

Úspěch v poháru rozhlasu

Za krásného počasí se ve čtvrtek 5. května uskutečnilo na místním atletickém stadionu okresní kolo v Poháru rozhlasu. Soutěže se účastní školní týmy složené maximálně z deseti žáků patřičné kategorie. Každý závodník se smí zúčastnit nejvýše dvou disciplín (60 m, skok do výšky, skok do dálky, hod míčkem/ vrh koulí a vytrvalostní běh) a štafety na 4 x 60 m. Výkony jednotlivých závodníků se přepočítávají dle atletických tabulek na body. Součet bodů poté udává jednotlivé pořadí. Naše škola vyslala do atletického klání všechny čtyři kategorie.

Více …

Výročí osvobození a konce 2. světové války

U příležitosti 77. výročí osvobození a konce 2. světové války jsme se zúčastnili pietního aktu – pokládání kytice květin k památníku u Sokolovny, kam se vypravili zástupci tříd druhého stupně pod vedením paní zástupkyně Bilové a pana dějepisáře Klimka. Ve škole jsme žákům připomněli toto datum prostřednictvím rozhlasové relace.