Hledáme pracovníky na pozici – uklízečka

Hledáme uklízečku na úklid v prostorách školy (1. stupeň, chodby, wc, velkou tělocvičnu).

Pracovní doba: Po – Pá – 6:00 – 14:30 – úvazek celý

Hledáme uklízečku na úklid v prostorách školy (žákovské šatny, v prostorách suterénu, bufetu ).

Pracovní doba: Po – Pá – 11:30 – 18:00  úvazek zkrácený 0,75

Požadavky: spolehlivost, pracovitost

Nástup od 1. 1. 2022

Kontakt na tel. 571 611 168 , email: jezova@zssafarikova.cz

Mobilní zdravotní sestra – odběrové centrum v SVČ Domeček

SVČ Domeček, v jehož prostorách je nyní zřízeno odběrové centrum Mobilní zdravotní sestra, prosí všechny, kdo se chtějí služeb odběrového centra využít, aby nevolali na tel. číslo Domečku, ale rezervovali si termín přes systém Reservatic.

Adresa pro rezervaci PCR testu:

https://reservatic.com/cs/public_services/mobilni-zdravotni-sestra-odberove-misto-valasske-mezirici-odberove-misto-pcr

Informace o prospěchu ONLINE (pro 2. stupeň)

Vážení rodiče,

níže si můžeze rezervovat ONLINE schůzku s jednotlivými učiteli.

1. Vyberte si daného učitele – kliknutím na jeho jméno se zobrazí kalendář

2. Vyplňte údaje a rezervaci odešlete. Přijde Vám email s potvrzením V případě, že potvrzení nedorazí, zkontrolujte nevyžádanou poštu.

V případě, že budou všechny termíny obsazeny nebo Vám žádný termín nevyhovuje, kontaktujte daného učitele a domluvte se s ním individuálně.

Více …

5.A se vydala do knihovny

Dne 2. 11. 2021 se  naše třída 5. A vydala do knihovny ve Valašském Meziříčí. Byli jsme pozváni na besedu se spisovatelem. Pan Jiří Walker Procházka je český spisovatel science fiction a fantasy (píše i pod pseudonymem George P. Walker). Je autorem knih pro dospělé, ale věnuje se také tvorbě pro děti. K nejznámějším patří řada dětských detektivních příběhů, nejznámější je Tajná dvojka s hrdiny A + B.  

Holky a kluci se seznámili nejen s dětskými hrdiny z knih Zločin mezi dinosaury a Poprask v divadle kouzel. Druhá záhada všechny potěšila, zmizela učitelka třídy. Zatím jen v příběhu, oči žáků pozorovaly stále mou postavu, zda nezmizím také.  Ve druhé části besedy jsme se zapojili do hledání zloděje, stali se policisty, luštili záhady a hledali v textu šifry.  Podle obrázku jsme se pokusili napsat úvod detektivního příběhu, ti nejodvážnější přečetli svou tvorbu a byli pochváleni. V závěru se děti rozdělily na policejní vyšetřovatele, kteří malují a svědky, kteří diktují popis hledané osoby. Potom se role vyměnily. Velmi to všechny bavilo a nikomu se nechtělo zpět do školy.  

Poděkovali jsme panu spisovateli za velmi zábavnou besedu. Věřím, že to nebylo poslední setkání v knihovně. Děkuji i za spolupráci s paní knihovnicí. Mám radost, jak dokáží děti aktivně spolupracovat, komunikovat a mají vědomosti, které dospěláka potěší.  

Mgr. Lenka Šimčíková