Klubová výzva

Kamarádi přátelé, kluci a holky ze Šafařky,

pro ty z vás, kteří máte chuť oživit si dny mimo školu plněním nevšedních úkolů, je připravena hra se školním klubem. Vše je dobrovolné a záleží jen na vás, jestli se budete chtít zapojit.

Pravidla jsou jednoduchá.

Kdo bude mít zájem napište na chat v teamsech, nebo na mail na volosin@zssafarikova.cz  žádost o přidání do skupiny Klubová výzva.

Následující tři týdny (29. března – 18. dubna)  budou zveřejňovány různorodé úkoly (tento týden prvních pět a pak většinou na začátku dalšího týdne).

Úkoly uvidíte v teamsech jako zadání.

Ke splnění všech úkolů budete mít čas do 18. dubna (na dříve zadané budete mít tedy více času).

Více …

Hola, hola, družina volá

  • Zdravíme všechny  rodiče, dívky i chlapce.  V tomto stále nepříznivém období  jsme  připravili pro Vaše děti  drobné aktivity k zaplnění  volného času. Všechny úkoly budou dobrovolné a budou představeny  zde, na webových stránkách školy.
  • První úkoly (v příloze Hola Hola 1 – 4) se nesou v duchu nadcházejících svátků jara a končícího měsíce března – měsíce knihy.  
  • Úkoly naleznete v příloze nebo obdržíte přímo do ruky v tištěné podobě. Na prosklených dveřích hospodářského vchodu naší školy jsou umístěny dvě označené složky, z první z nich si můžete úkoly brát a do druhé je vyhotovené vkládat.
  • Na všechny žáky, kteří se zúčastní našich aktivit, bude čekat odměna!
  • Věříme, že se Vám naše úkoly budou líbit a těšíme se na vaši odezvu. Hurá do toho! První úkoly 1 – 4 právě startují a jejich uzávěrka bude ve středu 31.3.2021!

Úspěch školní fotografky

Nastávající podzimní krajina

Podmínky nejsou v dnešních dnech příznivé mnoha činnostem, mezi které patří třeba i soutěže. Ale i přes překážky, které současná doba přináší, se organizátoři snaží přizpůsobit a najít způsoby jak děti o oblíbené činnosti neochudit.

A právě organizátoři soutěže Objektiv 2020 se nezalekli překážek a již třetí ročník své soutěže zorganizovali. Soutěž je určena pro žáky škol a je zaměřena na filmovou, fotografickou a řemeslnou tvorbu. 

Více …