Naši fotbalisté nejlepší v okrese!

Ve čtvrtek 14. listopadu se v hale při ZŠ Zašová konalo okresní kolo v halové kopané starších žáků. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm škol, které byly rozděleny do dvou skupin. První dva týmy z každé skupiny postoupily do semifinále. Naše skupina byla pouze tříčlenná (jeden účastník nedorazil). Po výhrách 2:0 nad ZŠ Vyhlídka a 5:0 se ZŠ Sychrov jsme naši
skupinu vyhráli.

V semifinále nás čekal druhý celek za skupiny A, ZŠ a MŠ Karolinka. I když soupeř hrál velmi dobře, nakonec jsme po výhře 1:0 postoupili do finále. Zde nás čekal tým, s nimž jsme se utkali již ve skupině a to ZŠ Vyhlídka. Kluci podali skvělý výkon, vedli 2:0, a i když nás v závěru soupeř přehrával, stihl pouze snížit na 2:1. Vítězstvím v tomto turnaji jsme si vybojovali postup do krajského kola, které se bude konat ve středu 27. listopadu
v Luhačovicích.

Věřím, že se klukům bude opět dařit. Naši školu reprezentovali: Luba Lasovský, Matěj Ondřej, Dan Bilík, Jarek Hruška, Jáchym Němec, Petr Plandor a Matěj Vaigl.

Všem klukům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Tomáš Brňovják