Šafařka vítězná ve florbale mladších žáků!

V úterý 19. listopadu jsme se zúčastnili okrskového kola mladších žáků ve florbale. Turnaj se konal na ZŠ Křižná a zúčastnilo se ho celkem osm škol. Ty byly nalosovány do dvou skupin a první dva týmy z každé skupiny postoupily do semifinále.

V základní skupině jsme si připsali jedno vítězství a dvě remízy, což nám stačilo na postup do semifinále z druhého místa. V souboji o finále jsme si to rozdali se ZŠ Vyhlídka. Kluci předvedli výborný výkon a zvítězili 2:0. Ve finále nás pak čekalo opakování souboje se základní skupiny proti ZŠ Křižná.

Finále skončilo úplně stejným výsledkem jako utkání ve skupině, a sice 2:2. O vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy. V nich jsme byli úspěšnější a radovali se tak z triumfu a postupu do okresního kola, které se uskuteční v úterý 26. listopadu v hale Na Lapači ve Vsetíně.

Naši školu reprezentovali: Matyáš Křesala, Alex Kovács, Adam Jandík, Filip Doležal a Damián Hradil. Všem klukům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Tomáš Brňovják