Okrsková kola v halové kopané

V měsíci říjnu se uskutečnila na základní škole v Zašové okrsková kola v halové kopané mladších (15.10.) a starších (17.10.) žáků.

 V mladší kategorii jsme obsadili v konkurenci pěti škol třetí místo, když jsme nestačili na kluky ze Zašové a ze ZŠ Vyhlídka. Naši školu reprezentovali: Filip Doležal, Adam Škabraha, Kuba Pernický, Damián Hradil, Milan Ondřej, Matyáš Křesala a Mikuláš Vaigl.

 V turnaji starších žáků se nám dařilo lépe a obsadili jsme celkovou druhou příčku z šesti účastníků, která nám zajistila postup do okresního kola. Kluci si připsali tři vítězství, jednu remízu a jednu porážku. Naši školu reprezentovali: Lukáš Slovák, Matěj Ondřej, Patrik Květoň, Dan Bilík, Petr Plandor, Jáchym Němec a Matěj Vaigl.

Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy. Mgr. Tomáš Brňovják