ZŠ Šafaříkova získala 1. místo v krajském kole ve volejbalovém mixu 3+3

V úterý 7. května se smíšené družstvo volejbalistů ze ZŠ Šafaříkova (roč. 2005,2006,2007) zúčastnilo krajského finále v Bojkovicích. Při účasti sedmi škol, byla družstva rozdělena do dvou skupin. Ze skupiny do boje o kovy nejcennější postoupila dvě družstva z každé skupiny. Naše družstvo ve skupině narazilo na tým Bojkovice „B“ a ZŠ Okružní Zlín. Obě utkání jsme vyhráli 2:0. V semifinále jsme se střetli s týmem Bojkovice „A“, který jsme rovněž přehráli 2:0. A protože si v druhém semifinále poradil tým ZŠ Okružní s týmem gymnázia z Uherského Hradiště, opakoval se náš zápas ze skupiny. Po krásném, dramatickém a bojovném volejbalu se našemu týmu podařilo zvítězit ve dvou setech a získat tak první místo v krajském kole.

Družstvo ZŠ Šafaříkova tvořili tito hráči: Vojta Vybíral, Ondra Vašát, Lukáš Pobořil, Dan Bilík, Matěj Krutilek, Terka Lieblová, Adéla Kocourková, Míša Petrošová a Renča Schlauchová.

Žákům gratulujeme k velkému úspěchu a přejeme mnoho krásných sportovních zážitků nejen pod vysokou sítí

Mgr. Ondřej Fojtík