ZŠ Šafaříkova vyhrála okrskové kolo ve vybíjené děvčat

Do okrskového kola ve vybíjené se v úterý 18. prosince přihlásilo pět škol z Valašského Meziříčí a okolí. Kromě pořádající ZŠ Šafaříkova to byla ZŠ Křižná, ZŠ Žerotínova, ZŠ Vyhlídka a ZŠ Loučka. Hrálo se systémem každý s každým. Nejtěžší zápas naše holky čekal jako třetí v pořadí proti ZŠ Vyhlídka, která stejně jako naše škola do té doby neprohrála. Poločas naše škola vyhrála o dvě vybité a když druhý poločas skončil remízou, mohla naše děvčata již pomalu slavit. Celkové pořadí škol: 1. ZŠ Šafaříkova, 2. ZŠ Vyhlídka, 3. ZŠ Křižná, 4. ZŠ Loučka a 5. ZŠ Žerotínova.

ZŠ Šafaříkova reprezentovala děvčata:

Tereza Petrošová, Stela Barochová, Amalie Janošková, Viktorie Poláchová, Nela Lišková, Kristýna Dreslerová, Adéla Kocourková, Nela Hlavicová, Lucie Kuráňová, Michaela Pavelková, Michaela Petrošová a Tereza Lieblová.

Děvčatům gratulujeme k úspěchu a přejeme mnoho štěstí v okresním kole.

Mgr. Ondřej Fojtík