Vyhlášení krajského kola literární soutěže „Já jsem tvůj člověk“

5. června byli v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně vyhlášeni vítězové krajského kola literární soutěže pro děti Já jsem tvůj člověk.

Tak jako každoročně i letos měly děti celého Zlínského kraje možnost zapojit se do literární soutěže ve vlastní literární tvorbě. Po celou dobu své dlouholeté existence je tato soutěž součástí celostátního projektu Klubu dětských knihoven Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR s tradičním názvem „Kde končí svět?” Motto letošního, již 18. ročníku, který byl vyhlášen v listopadu loňského roku, znělo: „Já jsem Tvůj člověk” . Naši školu zastupovala žákyně Elisaveta Pisareva z 6.B, která se svou povídkou postupovala přes místní , okresní až krajské kolo, kde v kategorii 6. -7. třída próza získala 2. místo.
Jsme na Elisavetu moc hrdí a gratulujeme k úspěchu.

 

Mgr. Anna Erbanová Polociková