Jarní prázdniny ve školní družině

Vážení rodiče,

ve dnech od pondělí 2.3. do pátku 6.3. 2020 probíhají jarní prázdniny.

Školní družina bude mít provoz v případě, že počet závazných přihlášek na tyto dny bude minimálně 10 a více dětí.

  • Provozní doba družiny bude od 8:00 hodin do 15:00 hodin
  • Dítě musí přijít nejpozději do 8:30 hodin , poté můžeme odcházet
  • Můžete přihlásit dítěti oběd, jeho cena se v tyto dny zvyšuje (nedotovaný oběd)
  • Dítě musí mít s sebou svačinku a pití

ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU DÍTĚTE NA JARNÍ PRÁZDNINY SI VYZVEDNĚTE U KTERÉKOLI VYCHOVATELKY PŘÍMO VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ, ZDE JI PODEPÍŠETE A ODEVZDÁTE.

VAŠE ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY SBÍRÁME DO STŘEDY 26.2.2020 !

Florbalisté Šafařky na krajském kole ve florbale

V lednu se uskutečnilo ve sportovní hale v Uherském Brodě krajské kolo ve florbale starších žáků, kterého se zúčastnili i naši kluci. Turnaje se zúčastnilo pět škol. Vítězové okresních kol a pořádající ZŠ Pod Vinohrady z Uherského Brodu. Hrálo se systémem “každý s každým” a vítěz turnaje postupoval do kvalifikace o Republikové finále. V úvodním duelu jsme smolně prohráli se ZŠ Pod Vinohrady 0:1 a boj o vítězství v turnaji se nám hodně zkomplikoval. V dalších dvou zápasech naši kluci zabrali a zdolali jak ZŠ Holešov 5:1, tak i ZŠ Zlín 3:0. Výsledky v ostatních zápasech nám pomohly k tomu, že v závěrečném utkání proti ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště jsme měli vše ve vlastních rukách. Pokud bychom svého soupeře zdolali, stali bychom se vítězi turnaje, v případě remízy nebo prohry bychom obsadili třetí příčku.

Více …

Lyžařský kurz 4. a 5. roč. se přesouvá na březen

Milí rodiče,

z důvodu pokračující nemocnosti žáků – lyžařů, nově i lyžařských instruktorů a jiných komplikací, se lyžařský kurz 4. a 5. ročníků i ve dnech 10. a 11. 2. 2020 ruší. 

Vzhledem k akcím naplánovaným na druhou polovinu února byl po dohodě s vedením školy náhradní termín stanoven na 11.-13. 3. a 16.-17. 3. 2020. 

Později obdržíte formulář na potvrzení účasti Vašich dětí v tomto novém termínu.

Za přeložení kurzu se omlouváme, ale vzhledem k počasí panujícímu na začátku tohoto týdne a dalším okolnostem jsme nemohli postupovat jinak.

S pozdravem
                        Mgr. Irena Jíchová, vedoucí kurzu