Krajské finále Poháru rozhlasu

V úterý 23. května jsme se za krásného počasí vydali do Zlína, na krajské finále v Poháru rozhlasu. Na tuto akci se z naší školy probojovalo družstvo mladších dívek 6.-7. ročníku, které si postup zasloužily úžasným druhým místem v okresním kole. Děvčata bojovala ve skoku dalekém, skoku vysokém, hodu kriketovým míčkem, sprintu a vytrvalostním běhu na 600 m.

Po náročném dni, kdy si děvčata poměřila síly s atletkami ze sportovních škol a vyzkoušela si velké atletické závody, se umístila na krásném 5. místě. Je potřeba také vyzdvihnout umístění Valentýny Flodrové (7. A), která se v této kategorii jako jednotlivec umístila na 4. místě.

Školu reprezentovaly:

Valentýna Flodrová, Eliška Kramolišová, Aneta Frydrychová a Barbora Modláková ze 7. A, Eliška Kuráňová a Anna Maria Diatilo ze 7. B, Rozálie Spáčilová a Julie Gaždová ze 6. B.

Všem jmenovaným sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Bolfová Tereza