Chválíme recitátory

Každý rok v tuto dobu probíhá školní kolo recitační soutěže.
Letos nás 20. a 21. února potěšily svými hezkými výkony děti prvního stupně, které se nebály předstoupit před porotu i ostatní soutěžící a s odvahou a nadšením zarecitovaly své básničky nebo texty. Některé děti recitovaly poprvé, některé jsou již trochu ostřílené z loňských ročníků. Všem dětem moc děkuji za účast a čas, který přípravě věnovaly. Není to snadné překonat trému a vystoupit před tolika diváky – posluchači.
Umístění v kategoriích:


1. třídy 1. místo Jakub Štěpáník
            2. místo Jakub Kurka
            3. místo Michael Kadlec, Klára Nohavicová
2. a 3. třídy 1.místo Matyáš Filípek
                   2.místo Anna Zdráhalová, Nikol Reimerová
                   3.místo Emily Kuráň
4. a 5. třídy 1. místo Karolína Škubalová
                   2. místo Markéta Krumpholzová, Martina Klimentová
                   3. místo Tina Murínová, Nele Březíková, Radek Matuš


Někteří z těchto recitátorů nás budou reprezentovat na okrskovém kole a na Krásenském zvonečku.

K fotografiím z letošního školního kola připojuji loňskou fotografii Eliáše Trochty, Matyáše Filípka a Leontýny Pospěchové, kteří v I. kategorii Krásenského zvonečku získali 1.místo a tím i putovní Zvoničku.

Doufáme, že i naši letošní reprezentanti školy budou úspěšní a potěší nás pěknými výsledky.
Přejeme hodně štěstí, žádnou trému a jak řekla Anička: „Nervy si necháme doma“ 🙂

Mgr. Bohdana Mikulášková