Družina byla v Džungli

14. října školní družina vyjela do Hranické džungle. Do autobusu Petra Martince nasedaly děti 1.A, 1.B a 1.C. Chválíme je za ukázněnost. Paní kuchařky nám s sebou nabalily báječný řízek s chlebem, fruko, kokino a ovoce. Hranická džungle není velká, a proto jsme si ji rezervovali celou jen pro sebe. V herně jsme se prostřídali. Kluky fascinoval vzdušný hokej. Prvňáčci zde utratili drobné za mlsotky. Po dvou hodinách skákání, klouzání, házení, šplhání, her i křiku  si děcka převlíkla suchá trika a celou cestu domů jsme dokola zpívali školní hymnu, Obludu, Malé kotě a Sláva nazdar z výletu.

Kdybychom takovouto atrakci měli v družině celodenně k dispozici – živější děti by se vyřádily. Kdo si hraje, nezlobí. Všechny dětičky se usmívaly – asi ty endorfiny z pohybu.

Pokud epidemiologická situace dovolí, chtěli bychom tuto zájezdovou a zážitkovou akci ještě zopakovat.

Vychovatelky