Vánoční tvořivé odpoledne na Šafařce

Ve středu 27. Listopadu 2019 se na Základní škole Šafaříkova sešlo 75 rodinných kolektivů ke společnému již tradičnímu vánočnímu tvoření. Vychovatelky školní družiny společně s ostatními pedagogy připravili pro naše děti a jejich rodinné příslušníky tvořivé dílny a vánoční bufet.

Společnými silami jsme vyrobili nádherné adventní věnce, letos v růžové a modré barvě, které již neodmyslitelně patří k adventnímu času. V další dílně si děti sněhovým bílkem nazdobily vánoční perníčky, které nám krásně provoněly místnost a bylo těžké je hned neokusit. Ve třetí dílně se vyráběl papírový zvoneček na zavěšení, který byl zdobený látkou se zimními motivy . Za melodií vánočních koled nám šla práce pěkně od ruky a brzy jsme byli mile překvapeni hotovými a hlavně zdařilými vlastními dekoracemi. Věříme, že Vám budou ozdobou Vašich domovů.

Našla se i chvilka pro kávu , nějakou tu sladkost a hlavně pro popovídání s ostatními. Velmi si vážíme Vaší přízně, kterou nám každoročně svou hojnou účastí projevujete. Děkujeme Vám všem a věříme, že jste byli spokojeni stejně tak jako my, organizátoři tohoto společného odpoledne.

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a těšíme se opět na další společné setkání.

Renata Wiesnerová – vychovatelka