V novém školním roce s novým webem

Změnili jsme podobu našich školních webových stránek. Nejedná se o úpravy zásadní, ale i tak by se mohlo stát, že někdo bude tápat. Proto je zde stručný popis některých změn:

Žákovskou knížku ONLINE jsme přejmenovali na “Bakaláři – informační systém”, protože už se nejedná jen o žákovskou, ale také o další moduly systému. Najdete ji v sekci “Žáci a rodiče”.

V hlavičce jsme rozmístili ikony s odkazy na nejnavštěvovanější stránky. V první části jsou stránky, které se zobrazí bez přihlašování (suplování, rozvrhy, plán akcí), v druhé potom stránky, kam je nutné se přihlásit (Bakaláři a jídelníček).

Také úřední deska došla změn. Pod tímto pojmem již najdete jen povinně zveřejňované informace dle zákona. Další dokumenty najdete v sekci “Škola”, případně formuláře a informace k zápisu a pro nové žáky v sekci “Žáci a rodiče”.

V základním menu přibyla sekce “Smart Class+” – jedná se o odkazy na stránky online systému multimediální jazykové učebny.

Pokud by někdo přece jen nemohl cokoliv najít, vyzkoušejte políčko “Hledat” v postranním panelu.