Výlet na Pustevny -8.B a 9.C

Ve středu 30. ledna 2019 jsme jeli naše třída společně s 9.C  na skvělý výlet na Pustevny.

Dali jsme si sraz 7:50 před družinovým vchodem a v 8 hodin jsme s “Valaškou” vyrazili.

Pustevny nás přivítaly s oblohou bez mráčků a sluníčkem. Nejdříve jsme se podívali na ledové sochy. Obdivovali jsme, jakou nádheru dokáží lidé vytesat z ledu. Letos s tématy Ledové peklo a Dračí doupě. 

Po shlédnutí soch jsme se rozdělili  na dvě skupiny. Část šla na Stezku v oblacích  a druhá skupina se šla podívat po okolí. Kopce a stromy byly  nádherně zasněžené a slunce krásně svítilo. Kéž by takto příroda vypadala na Vánoce! 

Následně jsme se všichni  znovu sešli a začali jsme se bobovat. Vydali jsme se s boby k soše Radegasta. Pořád jsme obdivovali přírodu a výhledy po okolí. Cestu dolů jsme sjeli na bobech, což byla největší zábava.

Všem se nám výlet moc líbil a rádi bychom si ho zopakovali.

Hana Vaculíková – 8.B