Šesťáci jeli na adaptační kurz

Žáci šestých tříd letos opět vyrazili na adaptační kurzy. Tentokrát jely dvě třídy na nové místo poblíž Štramberka a jedna třída do starých známých Velkých Karlovic. Počasí si děti užily rozmanité. Od krásně prosluněného na začátku září až po deštivé. Nicméně ani déšť jim nemohl zkazit radost ze zážitků s kamarády a novými učiteli. Kromě třídních je provázela paní psycholožka a vychovatel ze školního klubu.

Hříčky, soutěže, pěší túra, návštěva rozhledny, hradu i botanické zahrady, stavba věží z kostek, stezka odvahy a mnohem více jsme stihli za necelé dva dny. Někteří stihli ještě navázat kontakty s žáky jiné školy, kteří byli taktéž ubytováni v areálu ať už formou psaníček nebo fotbalového zápasu.

Mgr. Karel Adamuška

6.C