Archiv autora: Martina Bilová

ZUŠ – literárně dramatický obor

ZUŠ Alfréda Radoka ve Valašském Meziříčí přijímá nové talentované žáky. Výuka literárně dramatického oboru je zaměřená na umělecký přednes, tvořivé psaní a divadlo. Pro zájemce možná příprava k přijímacím zkouškám na střední školy. Bližší informace v alteliéru LDO, v budově bývalé zemědělské školy, Sokolská 638 (naproti Gymnázia), 1. patro, každé úterý a čtvrtek 14:00-16:00, MgA. Bohumila Plesníková.

Chorvatsko 1

Vážení rodiče.

Včera cca v 19.00 dorazila výprava do Končanice (u města Daruvar) a spolu s místními dětmi absolvovala sportovní a společenský program dle plánu. Jelikož dnes dopoledne při odjezdu z Končanice došlo k nepředpokládané závadě autobusu (problém s převodovkou), absolvovali účastníci zájezdu koupání v blízkém daruvarském aquacentru místo plánované návštěvy vodopádů Rastoke. Na cestu vyrazili cca ve 14.00 náhradním autobusem a dle programu by k večeru měli dorazit do Tkonu na ostrov Pašman. Po příjezdu a ubytování byste měli dostat informační SMS od kolegyň přímo z Chorvatska a zároveň informaci zveřejníme i na našich webových stránkách.

Milan Hendrych