Úspěch v poháru rozhlasu

Za krásného počasí se ve čtvrtek 5. května uskutečnilo na místním atletickém stadionu okresní kolo v Poháru rozhlasu. Soutěže se účastní školní týmy složené maximálně z deseti žáků patřičné kategorie. Každý závodník se smí zúčastnit nejvýše dvou disciplín (60 m, skok do výšky, skok do dálky, hod míčkem/ vrh koulí a vytrvalostní běh) a štafety na 4 x 60 m. Výkony jednotlivých závodníků se přepočítávají dle atletických tabulek na body. Součet bodů poté udává jednotlivé pořadí. Naše škola vyslala do atletického klání všechny čtyři kategorie.

Starší žáky:         P. Maleňák, E. P. Koutný, O. Pobořil, P. Čevela, D. Stubenvoll, V. Květák, J. Pernický, J. Havel, O. Hrdý, A. Jandík, O. Hoffmann, T. Beitl

Mladší žáci:        T. Chudárek, J. Korábečný, J. Hruška, M. Vondra, M. Kodada, D. Liška, O. Polách, M. Doležal, O. Sýkora, J. Linduška

Starší žákyně:    T. Petrošová, V. Poláchová, B. Krejsová, B. Baculová, N. Kovářová, M. Rajnochová, A. Janošková, S. Barochová

Mladší žákyně: Š. Lieblová, N. Klímová, E. Kuráňová, E. Kramolišová, M. Konvičná, V. Marková, E.Hoffmannová, N. Skýpalová, E. Vaiglová, B. Božková

Mezi konkurencí deseti škol v okrese se naši závodníci rozhodně neztratili. Krásné výkony jednotlivců dávaly naději i v pěkný celkový výsledek. Družstvo st. chlapců obsadilo celkové 6. místo, ml. žákyně 3. místo, ml. žáci 2. místo a st. žákyně svoji kategorii vyhrály a zajistily si tak postup do krajského kola.

Kompletní výsledky naleznete zde: ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)