Prvňáčci na lyžáku

Ve středu, 12. ledna, se naši nejmenší žáci vypravili na lyžařský výcvik. Jako každý rok jsme zvolili naši oblíbenou ,,Sachovku“ a výběr svahu se nám osvědčil. Její zázemí je pro začínající malé lyžaře ideální. Denně nás zahřívala a zasytila vydatná polévka a sladkosti z bufetu.

Také počasí i kvalita sněhu byla příznivá. Začátky nebyly úplně snadné, ale píle našich dětí a instruktorů je nakonec dostaly až na nejvyšší bod svahu. Poslední den jsme zakončili ukázkovou jízdou našich malých lyžařů za přítomnosti Šafíků a povzbujících rodičů.      

Všechny děti dostaly za svoji snahu diplom a sladkou odměnu. Velká pochvala patří i našim rodičům – instruktorům, jejich obětavosti a trpělivosti. Bez nich bychom tento lyžařský výcvik jen těžce zvládali.

Všichni se už těšíme na další lyžák.

Třídní učitelky 1. tříd.