Úspěch školní fotografky

Nastávající podzimní krajina

Podmínky nejsou v dnešních dnech příznivé mnoha činnostem, mezi které patří třeba i soutěže. Ale i přes překážky, které současná doba přináší, se organizátoři snaží přizpůsobit a najít způsoby jak děti o oblíbené činnosti neochudit.

A právě organizátoři soutěže Objektiv 2020 se nezalekli překážek a již třetí ročník své soutěže zorganizovali. Soutěž je určena pro žáky škol a je zaměřena na filmovou, fotografickou a řemeslnou tvorbu. 

Naši školu reprezentovala žákyně deváté třídy Natálie Pauková v kategorii fotografie. Zadané téma bylo Můj kraj. Natálka se se svou fotografií pojmenovanou Nastávající podzimní krajina umístila ve své kategorii v celostátním kole na krásném třetím místě.

Natálce blahopřejeme a přejeme nápady a úspěchy v další fotografické činnosti.

Jiří Vološin