Omezení provozu škol a školských zařízení vyhlášené KHS Zlín

Vážení rodiče a ostatní zákonní zástupci.

Zasílám informaci k omezení provozu škol a školských zařízení vyhlášenou KHS Zlín v pátek 2.10.2020 na období 5. -18.10.2020. Z pohledu základních škol nedochází k žádnému faktickému omezení a významné změně organizace.

1. Zákaz sportovních činností na 2. stupni – v dotčených hodinách (TV, Sportovní aktivity, Volejbal) nahradíme dosavadní běžnou činnost pohybem ve venkovním prostředí, v případě nepříznivého počasí teoretickou přípravou. Žáci by tedy měli být vybaveni dostatečně na procházky venku.

2. Zákaz zpěvu – v hudební výchově se žáci budou věnovat teorii, poslechu a rytmickým cvičením.

V případě dalších změn či omezení Vás budeme informovat.

S pozdravem

Milan Hendrych
ředitel