Vyhráli jsme soutěž Zdravá svačina

V lednu vyhlásilo Ovocentrum  pro žáky prvního i druhého stupně základních škol, kteří jsou zapojeni v projektu Ovoce a zelenina do škol, soutěž s názvem Zdravá svačina.

Soutěž spočívala v nápaditosti ve vytváření zdravých svačin, včetně kvalitního pitného režimu za využití čerstvého ovoce a zeleniny, pestrosti, barevnosti a použití sezónních produktů. Žáci měli za úkol si po dobu jednoho týdne (5 dnů)  donést zdravou svačinu a zdravé pití. Současně i vyfotit nebo namalovat obrázek této svačiny.

Cílem této soutěže bylo naučit děti školního věku spojit si každodenní školní docházku se zdravou svačinou, včetně kvalitního pitného režimu.

Pět žáků naší školy bylo oceněno drobnou cenou za účast v soutěži.

Blahopřejeme Gabriele Konvičné ze 7.B, která obsadila příčku nejvyšší, tedy 1.místo.