Letní vzdělávací aktivity

Pořadatel           :           Základní škola Šafaříkova Valašské Meziříčí 

Termín                :           pondělí  13.7. 2020 – pátek  17.7.2020 

Cílová skupina   :          určeno pro žáky 1.-3. tříd naší školy

Přihlášky             :          elektronicky anketou v systému Bakaláři

Cena                     :          200,- Kč (v ceně jsou zahrnuty obědy) 

Vážení rodiče,

V tomto školním roce 2019/20 v období hlavních letních prázdnin Vám nabízíme letní vzdělávací aktivity.  Uskuteční se ve dnech  od pondělí 13.7.  do pátku 17.7.2020 a bude přednostně určen pro naše nejmladší žáky .

Děti se budou scházet a pobývat v prostorách školní družiny denně v době od 8:00 – do 16:00 hodin, kde se o ně budou po celou dobu starat vychovatelky školní družiny. Aktivity budou zaměřeny na vzdělávání s cílem zmírnění prázdninového propadu v učení. Vzdělávání bude zaměřeno na matematickou a čtenářskou gramotnost, a to převážně zážitkovou formou.   Samozřejmostí bude také pobyt venku, vycházky do blízkého okolí nebo sportovní aktivity na hřišti. Bližší a konkrétnější informace k programu tohoto tábora budou upřesněny později. 

Vzhledem k aktuální situaci, kdy není zcela jisté, že budou aktivity moci proběhnout nebo v jaké podobě to bude možné, vypisujeme 10 míst. V případě nekonání akce budeme přihlášené informovat.

Přihlašování probíhá formou ankety v systému Bakaláři do vyčerpání kapacity.