Vzpomínka na vánoční tvoření 9. A a 1. C

V posledním týdnu před prázdninami byla škola plná vánoční nálady, a proto jsme se rozhodli ji ještě podpořit. Ve čtvrtek před vánočními prázdninami jsme prožili společnou hodinu plnou dárečků a společného tvoření. Šikovní prvňáčci si pro své velké deváťáky připravili výborné a krásně ozdobené perníčky. Deváťáci jim na oplátku věnovali vlastnoručně vyrobené prostírání, které prvňáčci mohou využít třeba při pojídání svačinek. K tomu ještě dostalivyrobené vánoční přáníčko.

To ale nebylo všechno. Společně pak ještě vyrobili zapichovátko do květináče se zimním motivem. Byla radost sledovat, jak spolu velcí a malí žáčci pracovali, radili se o barvičkách či postupu práce. Šlo jim to spolu hezky od ruky, takže za chvilku byla práce hotova. Myslím, že jsme si to spolu náramně užili.

Mgr. Veronika Černochová