Chlapci ZŠ Šafaříkova získali bronz v krajském kole ve volejbale


Po vítězství v okrskovém i okresním kole ve volejbale se starší žáci ZŠ Šafaříkova představili také v kraji. 17. dubna se sedm chlapců zúčastnilo krajského turnaje v Bojkovicích. Do turnaje se probojovala vždy vítězná škola daného okresu. Za okres Vsetín – ZŠ Šafaříkova, Zlín – ZŠ Okružní, Kroměříž – ZŠ Slovan a Uherské Hradiště – ZŠ Bojkovice. Po těsné porážce od Bojkovic 0:2 a těsném vítězství na Kroměříží 2:1 jsme v posledním utkání nastoupili proti favorizovanému Zlínu, kde se to volejbalisty “profíky” jen hemžilo. Po krásném a bojovném volejbale jsme těsně podlehli 2:1. V turnaji jsme tak obsadili konečné třetí místo.

Naši školu reprezentovali: Vojta Schlauch, Vojta Vybíral, Ondra Vašát, Theo Pařík, Max Klier, Adam Kubín a Lukáš Chuděj.

Chlapcům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů pod vysokou sítí.

Mgr. Ondřej Fojtík