Šafařka vyhrála 1. florbalovou ligu

Regionální liga starších žáků ve florbalu o pohár Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko“ a zároveň IV. ročník „Memoriálu Jardy Kudlíka“ vrcholila v pondělí 18. března čtvrtým turnajem. ZŠ Šafaříkova v sezóně odehrála celkem 14 utkání, ze kterých vzešla dvanáctkrát jako vítěz a vysloužila si tak celkové vítězství v soutěži.

Šafíci ten den sehráli ve vsetínské hale Na Lapači čtyři utkání. Třikrát zvítězili, a to proti ZŠ Horní Lideč (4:0), ZŠ Sychrov (2:0) a ZŠ Hošťálková (4:1), v posledním utkání však prohráli proti ZŠ Hovězí (3:2). Z posledního turnaje si Šafíci připsali 9 bodů a sezónu 2018/2019 ukončili na skvělém prvním místě.

Konečné výsledky soutěže:

V turnajových zápasech střídavě nastupovalo 15 našich žáků. Pobořil Ondřej, Bilík Dan, Topič Dominik, Holčák Tomáš, Slovák Lukáš, Vašica Martin, Gerža Martin, Pobořil Lukáš, Stodůlka Lukáš, Plandor Petr, Vaigl Matěj, Kubín Adam, Kubíček Filip, Siner René a Tkadlec Jaroslav.

Všem hráčům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů i příštím ročníku turnaje.

Mgr. Lukáš Navrátil