Karlovská 50

Pátek 15. února bylo ve Velkých Karlovicích modré nebe, příjemná únorová teplota a více jak 200 závodníků s běžkami. Správně, jednalo se o již tradiční běžkařskou akci a to Mini Karlovskou – tedy závod pro děti základních škol.

To jsme si jako škola nemohli nechat ujít a čtrnáct našich žáků se přihlásilo na start. A jak každý z nich jistě potvrdí, určitě svého rozhodnutí nelitovali. Skvělá organizace a výborná atmosféra provázely celý průběh závodů. Do cíle dorazili všichni a každý závodník obdržel za svůj výkon pamětní medaili.

Ve stejný čas žáci devátých tříd vyrazili do skiareálu Machůzky, kde si užívali jízdu na lyžích a snowboardech.

Za reprezentaci naší školy děkujeme všem závodníkům a věřím, že si každý z nich tento den užil a už teď se těší na příští ročník.

Zároveň velké poděkování patří pořadatelům v čele se zástupci ZŠ Velké Karlovice.


Výsledky závodu jsou těchto stránkách: https://www.ski-tour.cz/vysledky/k50?yearFilter-year-id=2019&raceFilter-races-id=k50-10ct

Jiří Vološin