Šafařka vstoupila do nové sezóny florbalové ligy

V pondělí 22. října odstartoval již XX. ročník „Regionální ligy starších žáků ve florbalu o pohár Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko“ a zároveň IV. ročník „Memoriálu Jardy Kudlíka“.

Ve vsetínské sportovní hale Na Lapači odehráli chlapci z 2. stupně první tři utkání sezóny. V zápase proti ZŠ Vsetín Trávníky zvítězili 2:1, podobně se jim dařilo i proti ZŠ Vsetín Luh, kterou porazili 3:1. Zápas proti ZŠ Rokytnice, obhájci loňského titulu, byl ale jako na houpačce. Oba týmy se střídaly ve vedení, ale i přes souvislý tlak a závěrečné vedení 3:2 pro ZŠ Šafaříkova, se soupeři podařilo ze standardní situace vstřelit branku, a zápas skončil remízou 3:3.

Celkově dovezli Šafíci 7 bodů a v tabulce jsou na 3. místě. Nutno dodat, že oproti 1. a 2. týmu mají o zápas méně.

Další turnaj se uskuteční 19.11., opět ve vsetínské sportovní hale Na Lapači.

Tabulka po 1. turnaji

Mgr. Lukáš Navrátil