Proběhla olympiáda v anglickém jazyce

V průběhu měsíce března proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce, která v tomto roce proběhla online formou. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to žáci 6. a 7. třídy, a pak 8. a 9. třídy. Olympiáda probíhala na základně formátu Cambridge zkoušky KET (6. a 7. třída) a PET (8. a 9. třída). Celkově soutěžilo ve školním kole 15 žáků.

Školní kolo za mladší žáky vyhrál Radim Křenek, který reprezentoval naši základní školu na okresním kole Olympiády, pořádané ZŠ Vyhlídka, kde se umístil na krásném 9. místě. Kategorii starších žáků vyhrál Lukáš Randýsek, který se umístil na skvělém 7. místě. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem účastníkům Olympiády v anglickém jazyce, stejně jako bych ráda poděkovala kolegům jazykářům, za pomoc s přípravou této soutěže.

Za tým jazykářů,

Michaela Klosová