Výzva k zábavě

Kluci a holky ze Šafařky,

máte chuť zahrát si neobvyklou hru, prožít nevšední zážitky a zažít legraci?

Pokud ano, máte možnost. Hra se jmenuje Hořcová výzva, a jestli se rozhodneš tuto výzvu přijmout, budou tě čekat během dubna a května rozmanité úkoly (uspořádat karaoke show, přespat doma v nouzovém bivaku, deset dní po sobě fotit selfie, …).

Do soutěže se mohou a tebou zapojit i tví rodiče, kamarádi, strejdové, tety, sestřenice, bratranci, učitelé, zkrátka všichni kdo mají rádi výzvy a plnění neobvyklých úkolů. Splněné úkoly a pořadí pak můžete mezi sebou porovnávat a snažit se zvládnout další výzvy.

Seznam úkolů a podrobnější informace nalezneš na: http://www.horcovavyzva.cz/ukoly/

Pokud tě Hořcová výzva zaujala, neváhej se přihlásit. Postup je jednoduchý:

1) jděte na stránky http://www.horcovavyzva.cz/registrace/
2) z oddílů vyberte TOM Šafařka   – vybrat – a zadat heslo (první písmeno je velké)
3) vyplňte krátký formulář a registrovat

4) pak musíte počkat – než v systému potvrdím registraci -je to z důvodu, aby se nepřihlašovali do soutěže neznámí lidé (nepůjde se vám do té doby přihlásit) – to proběhne nejpozději do druhého dne (Úkoly však samozřejmě můžete už plnit)


Pokud to půjde, prosím o zasílání fotografií z plnění (samozřejmě u úkolů kde to jde) – ať máme nějakou dokumentaci na mail: volosin@zssafarikova.cz , nebo přes Komens.

Sílu a trpělivost přeje

Jiří Vološin