Povzbuzení dětem od školní psycholožky

Zdravím všechny kluky a holky ze Šafařky.


Tak máme zavřenou školu. Zpočátku jste možná byli rádi. Vypadalo to, jako další prázdniny. Teď už je jasné, že to žádné prázdniny nejsou. Musíte se učit doma, nemůžete se scházet s kamarády a je toho víc, co je jinak než obvykle.

Co se týká učení, zkuste si úkoly rozdělit do kratších úseků tak, ať se neučíte celý den. Možná se vám už stýská po kamarádech ze školy. Nezapomeňte, že si s nimi stále můžete telefonovat nebo psát. Můžete také zavolat babičce a dědovi. Když se jich zeptáte, jak se mají, určitě je to potěší. Mluvte hodně s rodiči. Zkuste dodělat věci, které jste dlouho odkládali.

Už se moc těším, až se zase potkáme ve škole. Když si budete chtít popovídat, napište mi. Nejlépe na mail nebo přes Komens.

Přeji vám hodně zdraví a hodně trpělivosti.


Vaše psycholožka Jana Sedlářová