Florbalisti Šafařky dominovali v okresním kole

V úterý 27. listopadu se ZŠ Šafaříkova zúčastnila okresního kola ve florbale starších žáků, které se konalo ve sportovní hale Na Lapači na Vsetíně. Šest škol se zde utkalo o vítězství, které zaručovalo postup do krajského kola. Našim žákům vyšel turnaj skvěle, když zvítězili ve všech pěti utkáních. V úvodním souboji jsme zdolali ZŠ Nový Hrozenkov 2:1 a poté následovala výhra 3:1 nad ZŠ Lešná. Ve třetím a čtvrtém utkání nás čekali nejtěžší soupeři na turnaji. Kluci ovšem podali v obou zápasech výborný výkon, když zdolali ZŠ Rokytnice ze Vsetína 3:0 a následně i ZŠ Videčská z Rožnova p. R. 2:0. Těmito výsledky jsme si už s předstihem zajistili vítězství v turnaji a postup do krajského kola, které se bude konat 22.ledna 2019 v Uherském Brodě. V závěrečném utkání jsme ještě zvítězili nad ZŠ Dolní Bečva 2:0. Naši školu reprezentovali: Lukáš Slovák, Lukáš Pobořil, Lukáš Stodůlka, Lukáš Chuděj, Martin Gerža, Renda Siner, Adam Kubín, Kuba Žurek a Petr Plandor. Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a držíme palce v krajském kole.