Atletický čtyřboj- další úspěch našich žáků

V pátek 8. června 2018 proběhlo na atletickém stadionu ve Valašském Meziříčí okresní kolo Atletického čtyřboje mladších žáků a žákyň. Naši kluci startovali v sestavě: Honza Křenek, Radim Koláček, Tomáš Gerla, Petr Plandor a Dan Bilík. Klukům se soutěž velmi vydařila a ziskem 6027 bodů obsadili v konkurenci osmi škol krásné druhé místo, když na vítěznou ZŠ Vyhlídka ztratili pouze 50 bodů. I toto umístění nám stačilo k postupu do krajského kola, které se uskuteční ve středu 20. června na Stadionu mládeže ve Zlíně. Děvčatům, která závodila v sestavě Tereza Lieblová, Míša Petrošová, Anita Liebelová, Zuzka Zachrdlová a Hanka Vaculíková se vedlo taky velmi dobře. Holky získaly celkem 5970 bodů, což jim stačilo na krásné třetí místo. Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

Mgr. Tomáš Brňovják