Školní jídelna

Vedoucí: Radka Konvičná

tel: 571 615 277, 739 453 726
email: jidelna@zssafarikova.cz

 

Jídelníček ke stažení

ONLINE jídelníček

Více o ONLINE jídelníčku

Co to je?

Jídelníček dostupný na internetu, ve kterém je možné po zadání přístupových údajů také odhlašovat, přihlašovat nebo měnit obědy.

Jak se můžu přihlásit?

Pomocí přihlašovacích údajů dostupných v kanceláři vedoucí jídelny.

Jak se s tím pracuje?

Ovládání je velmi intuitivní. V případě potřeby najdete návod pro používání po přihlášení v sekci „Nápověda“

Co, když ztratím přihlašovací údaje?

U vedoucí jídelny dostanete nové.

Co, když nemám přístup k internetu?

Stravu lze odhlásit nebo měnit jako doposud telefonicky nebo pomocí čipu na terminálu před vchodem do jídelny, kde je také jídelníček vyvěšen.

Základní škola Šafaříkova disponuje vlastní kuchyní, ve které připravujeme obědy pro žáky, pedagogy a zájemce o tuto formu stravování z řad občanů. Při přípravě jídel preferujeme čerstvé potraviny místního původu. Složení jídelníčku splňuje spotřební koš stanovený pro kategorii dětí mladšího školního věku, která je automaticky vhodná i pro starší strávníky (navyšuje se zde gramáž jednotlivých porcí).

Každý den mají strávníci na výběr ze dvou hlavních jídel (jedno z nich je většinou vegetariánské). Jídelníčky jsou zveřejňovány jak na webových stránkách, tak na nástěnce ve školní jídelně. V době dopolední velké přestávky ( 9:40 – 10:00 ) nabízíme žákům možnost zakoupit si svačinky.

Program školní jídelny je doplněný také programem Mléko do škol a Ovoce do škol.

Odhlašování obědů lze provést nejpozději den předem do 12: 30 hod. na tel.č.: 571 615 277, 739 453 726, e-mailem: jidelna@zssafarikova.cz, přes internet nebo osobně v kanceláři školní jídelny.

Upozornění: Ve školní jídelně se uskutečňuje školní stravování dětí pouze v době jejich pobytu ve škole. V době nemoci dítěte nemá dítě nárok na dotovanou stravu, to znamená, že první den nemoci si mohou rodiče vyzvednout oběd do přinesených nádob od 11: 15 – do 11: 45 hod. a další dny nemoci je nutné obědy odhlásit.

Jakékoliv dotazy týkající se stravování Vám rádi zodpovíme osobně, telefonicky nebo e- mailem. Těšíme se na dobrou spolupráci.

Seznam alergenů

Alergeny obsažené v pokrmech jsou označeny číslem podle následujícího schématu:

alergeny

 

 

Napsat komentář