Atletický čtyřboj- krajské kolo ve Zlíně

Ve středu 31. května 2017 proběhlo na Stadionu mládeže ve Zlíně krajské kolo Atletického čtyřboje. V něm si účast zasloužili také naši mladší i starší žáci, kteří se minulý týden kvalifikovali z okresního kola, v němž mladší získali 4976b. a starší 7290b. Mladší žáci startovali sestavě: Martin Holčák, Martin Gerža, Adam Kubín, Radim Koláček a Jirka Smilek. Nutno říci, že si opět vedli výborně. Téměř ve všech disciplínách předvedli oproti okresnímu kolu lepší výkony, téměř všichni si vylepšili svůj bodový součet ve čtyřboji a celkově jako družstvo získali 5370b. Ovšem konkurence v jejich kategorii byla opravdu veliká a stačilo nám to nakonec na pěkné páté místo z osmi nejlepších škol Zlínského kraje. Starší žáci si také vedli skvěle. Rovněž oni vylepšili svůj bodový zisk z okresního kola na krásných 7483b. a jen těsně jim unikla bronzová medaile, když zaostali za třetí příčkou o pouhých 28b. Starší žáci nastoupili  v sestavě: Daniel Smékal, Vojta Kristýn, Daniel Žvak, Vašek Michna a Pavel Grejták. Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a věřím, že v příštím školním roce naše výsledky v atletických soutěžích zase o něco vylepšíme.