Archiv autora: Tomáš Brňovják

Minikopaná starších žáků

V pátek 13. dubna se konalo na umělé trávě ve Valašském Meziříčí okrskové kolo v minikopané starších žáků, kterého se zúčastnili i naši kluci. Našimi soupeři byli žáci ze ZŠ Vyhlídka, ZŠ Křižná a ZŠ Žerotínova. V úvodním utkání jsme po vyrovnaném průběhu bohužel prohráli se ZŠ Vyhlídka 0:2. V dalších dvou zápasech jsme již zvítězili. Nejprve nad ZŠ Žerotínova 3:0 a poté také nad ZŠ Křižná v poměru 2:1. Tyto výsledky nám stačily na krásné druhé místo. Vítězem turnaje se stali kluci ze ZŠ Vyhlídka. Naši školu reprezentovali: Míša Bílý, Filip Kubíček, Petr Grygar, Radek Matuštík, Petr Adzima, Pavel Grejták, Josef Bučo, Tomáš Marek a Radim Koláček. Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy.

Naši žáci vítězně v oblastním kole RBP Streethockey 2018

Je zde turnaj RBP Streethockey 2018 a naše škola je opět u toho. Začátkem dubna jsme sehráli v rámci oblastního kola dvě utkání proti ZŠ Vyhlídka. V tomto zápase šlo o hodně. Vítěz postoupil přímo do Velkého finále, které se bude konat 19.4.2018 v Ostravě. Naši kluci předvedli v obou utkáních kvalitní a zodpovědný výkon a po výsledcích 6:2 a 6:4 si zaslouženě vybojovali postup! Věřím, že se našim klukům bude stejně dařit také v ostravském finále turnaje RBP Streethockey 2018. Naši školu reprezentovali: Lukáš Slovák- brankář, Ondra Hrdý, Martin Vašica, Matěj Vaigl, Lukáš Pobořil a Ondra Pobořil. Všem klukům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Basketbal starších žáků

Koncem března se konalo v naší tělocvičně okresní kolo v basketbale starších žáků. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem pět škol – ZŠ Pod Skalkou Rožnov p. R., ZŠ Vyhlídka, ZŠ Hovězí, ZŠ Ohrada Vsetín a ZŠ Šafaříkova. Našim klukům se tentokrát bohužel nedařilo a po porážkách ve všech utkáních jsme obsadili páté místo. Z vítězství se zcela zaslouženě radovali kluci ze ZŠ Vyhlídka, kteří postupně zdolali všechny soupeře a budou nás reprezentovat v krajském kole. Naši školu reprezentovali: Pavel Grejták, Petr Adzima, Erik Nevrla, Vojta Schlauch, David Gerla, David Jirák a Dominik Tůma. Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy.

Okresní kolo v halové kopané mladších žáků

V úterý 7. listopadu 2017 se uskutečnilo v hale při ZŠ Zašová okresní kolo v halové kopané mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo celkem osm škol (ZŠ Zašová, ZŠ Jablůnka, ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Vidče, ZŠ Šafaříkova, ZŠ Pod Skalkou Rožnov p. R., ZŠ Karolinka a ZŠ Ohrada ze Vsetína). Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech účastnících a dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do semifinále. Našim klukům se bohužel turnaj příliš nevydařil. Ve třech utkáních ve skupině dvakrát prohráli a připsali si pouze jedno vítězství, což na další pokračování v turnaji nestačilo. Naši školu reprezentovali: Radim Koláček, Michael Bílý, Filip Kubíček, Lukáš Pobořil, Petr Plandor, Lukáš Slovák, Jáchym Němec, Matěj Ondřej a Jarek Hruška. Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy.